Profesjonalny serwis koncentratorów tlenu – na czym polega i jaki jest jego koszt?

W przypadku takich usług jak naprawa koncentratorów tlenu ostateczny koszt w dużej mierze zależy od rodzaju usterki i od przeprowadzonych prac naprawczych. Ceny okazują się nieco wyższe między innymi wtedy, gdy konieczna staje się wymiana poszczególnych części lub wykonanie czasochłonnych prac. Warto jednak wspomnieć, że ryzyko wystąpienia różnego rodzaju usterek można skutecznie zmniejszyć za sprawą wykonywania regularnych przeglądów i dbania o prawidłowe użytkowanie sprzętu. Dlatego w naszej firmie (zlokalizowanej na Śląsku) serwis koncentratorów tlenu polega nie tylko na skutecznym pozbywaniu się usterek, ale także na przeprowadzaniu rutynowych przeglądów.

Koncentrator tlenu – serwis urządzeń, który zapewnia sprawne wykonanie wszystkich napraw. Śląsk i okolice

Dzięki temu, że w naszej firmie na Śląsku korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz oryginalnych części zamiennych, naprawa koncentratorów tlenu przebiega bardzo sprawnie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zapewniamy szybką realizację tego typu zleceń oraz niewygórowane stawki. Rozumiemy, że to ważny sprzęt, bez którego część osób nie może normalnie funkcjonować, dlatego dotrzymujemy terminów naprawy. Co więcej, jeśli chodzi o koncentrator tlenu, to serwis, którym się zajmujemy, polega również na przeprowadzeniu regularnych kontroli i przeglądów obejmujących między innymi:

  • wymianę filtrów,
  • pomiar stężenia tlenu,
  • pomiar ciśnienia wyjściowego,
  • kontrolę sprawnego działania wszystkich podzespołów,
  • udzielenie informacji dotyczących prawidłowego korzystania z koncentratorów tlenu.

Mówiąc o prawidłowym korzystaniu z koncentratorów tlenu, warto przede wszystkim wspomnieć o zaleceniu unikania pomieszczeń, w których panuje wysoka wilgotność powietrza, na przykład kuchni lub łazienki. Nie należy stosować koncentratorów w pomieszczeniach nadmiernie zapylonych, ponieważ ma to ogromny wpływ na zamontowane w urządzeniu filtry oraz sita molekularne. Wyłącznie w 100% sprawne urządzenia są w stanie oferować pomoc w takim stopniu, w jakim jest ona wymagana. W innych przypadkach konieczna będzie naprawa koncentratorów tlenu. Zapraszamy wszystkich ze Śląska i okolic w celu dokonania serwisu oraz stosownych napraw części koncentratorów tlenowych.

Zgłoszenie serwisowe

Zachęcamy do skorzysatania ze specjalnego formularza seriwsowego.